Dobrý den,

vítáme Vás na našich stránkách. Společnost CAR LEASING s.r.o. působí na trhu ojetých automobilů od roku 2005. Produkce prodaných vozidel činí  v průměru 500 vozidel ročně.

Specializujeme se na vozy koncernů Škoda, VW, Seat a Audi. Jedná se o manažerské a referenční vozy ze dvou největších českých leasingových společností, se kterými jsme dlouhodobě smluvními partnery.

Jedná se o zánovní vozy s jasnou a prokazatelnou historií a maximálním stářím tří let. Veškeré vozy jsou zakoupeny v ČR, mají ověřený a jasný původ a samozřejmostí je pravidelný servis  v autorizovaných servisních centrech. Tímto je jednoznačně a prokazatelně doložen nájezd ujetých kilometrů a veškeré servisní úkony, které byly na vozidle provedeny. Každé z našich vozidel disponuje kompletní dokumentací (servisní kniha, manuály, záruční listy).

Abychom našeho zákazníka ujistili, jak kvalitní vůz kupuje, má jistotu roční garance, kterou naše společnost smluvně poskytuje na každý zakoupený vůz.

Standartem je u nás umožnění kontroly vozidel v servisu, prohlídka vlastním mechanikem a poskytnutí VIN kódu. Kupující si tak může nezávisle ověřit veškeré informace a údaje o vozidle.

Poskytujeme veškerý servis spojený s prodejem vozu, ať už se jedná o výhodné financování prostřednictvím úvěru či leasingu, jak pro podnikatele, tak fyzické osoby.

V neposlední řadě Vám můžeme nabídnout kompletní pojištění za bezkonkurenčních podmínek a rozsahu pojištění.

Taktéž jsme schopni dodat na objednávku vůz dle přesných představ zákazníka.

Najdete u nás stálou nabídku více jak 30 vozů s možnosti výběru bezmála dalších 700 vozů, které se neustále obměňují.

Pokud hledáte kvalitní vůz s jistotou původu, navštivte nás a určitě si vyberete k Vaší spokojenosti.